• Half Lenght:6 min
    • Difficulty Level : Legendary
    • Game Speed: Fast
    • Keeper Difficulty Level: Legendary
    • Daca se dovedeste ca jucatorul gazda ( adica cel care hosteaza meciul ) nu a avut setarile cerute de cupa, pierde meciul cu 3-0.
    • Cornerul (out-ul) executat direct în careul de 0-6 metri - Acceptat
    • Corner executat direct pe bară/ poartă - Acceptat
    • Q+W din jumătatea proprie - Acceptat
    • A+D din jumătatea proprie - Acceptat
    • Inceperea de la mijlocul terenului (la începutul primei sau celei de-a doua reprize , sau după primirea unul gol) se începe cu pasă în spate-Nu este obligatoriu
    • Incalcarea oricareia dintre regulile de mai sus DE DOUA ORI va duce la pierderea meciului cu 3 - 0 de catre jucatorul care greseste. Daca o regula este incalcata o singura data, si din aceasta incalcare este avantajat pe tabela de scor cel care comite infractiunea, se anuleaza golul respectiv, obtinut fraudulos.
    • Este interzisă tragerea de timp , prin aceasta înţelegându-se pasele repetate între fundaşi şi portar mai mult de 5 minute virtuale. Incalcarea acestei reguli va duce la pierderea meciului cu 3 - 0 de catre jucatorul care greseste.
    • Daca adversarul doreste ESTI OBLIGAT sa prezinti printuri cu jucatori si cu calitatile pe care ti le cere adversarul,este obligatoriu ca in printuri sa se vada data si ora la care au fost facute!